Друзі, дякуємо всім за замовлення. Різдвяних коробочок вже НЕМАЄ в НАЯВНОСТІ! (26.11.2019) 

Незабаром святкуємо одне з найвеличніших християнських свят – Різдво Христове! Асоціація ПОКЛИК готує для розповсюдження різдвяні подарунки, які стануть чудовим євангелізаційним матеріалом для розповсюдження по домівках, школах, дитсадочках, лікарнях та в інших закладах.

У цьому році в якості упаковки для різдвяних та новорічних подарунків ми пропонуємо вам ДВА ВИДИ КОРОБОЧОК із ексклюзивними малюнками:

1. Коробочка-кулька діаметром 12,5 см. Коробочка проілюстрована унікальними малюнками, які розповідають суть Різдва, а також містять Біблійну історію свята. Наповнюється до 550-650 г цукерок (40-50 шт).

 

2. Прямокутна коробочка з ручкою, з твердого гофрокартону. Розмір: 24х17х7,5 см. На коробочці – матова ламінація та зображення покриті вибірковим лаком.  Можна помістити всередину: плитки шоколаду, Біблії, книжечки, канцтовари, сувеніри, цукерки, фрукти тощо. Коробка досить міцна, може вміщати важчі предмети й бути використаною для більш дорослої аудиторії: підлітки, військові, люди літнього віку. Розрахована приблизно на 1 кг цукерок. Ілюстрації на прямокутній коробочці ідентичні малюнкам на коробочці-кульці.

Усі коробочки ви можете наповнити солодощами за власним вибором, витративши значно менше, ніж коштують інші готові подарунки вітчизняних виробників. При цьому, ви контролюєте не тільки якість наповнення, а й маєте унікальне послання на упаковці.

Радо очікуємо вашої номінальної пожертви, щоби частково покрити затрати на виготовлення. Детальніше – за вказаним телефоном.

ДОСТАВКУ по території України здійснюємо за допомогою кур’єрської служби “Нова Пошта” (http://novaposhta.ua/) за ваш рахунок.

Приймаємо попередні замовлення тільки за тел.: 067-977-4444, 067-155-4444 (з 10:00 до 18:00)