Пропонуємо буклети Асоціації ПОКЛИК під назвою “Навчи нас молитись”.

Матеріали стануть вам у пригоді під час євангелізаційних заходів. На розвороті листівки читаємо головні секрети молитви, яку чує Бог. У доступній формі та за допомогою цитування місць зі Святого Писання пояснюються основні принципи дієвої молитви.

Ми не закликаємо у даному матеріалі до якогось віровчення, а даємо можливість читачеві особисто роздумувати над словами з Біблії та прийти до власних висновків, а ще  – почати молитись до Бога, користуючись підказками зі Святого Письма.

У згорнутому вигляді буклет прямокутної форми має розмір 100х210 мм.

На титульній сторінці зображений Ісус Христос зі своїми послідовниками, а на звороті – міститься текст молитви прощення та невеликий блок, де ви можете залишити адресу вашої церкви.

Крім того, за допомогою сканування QR-коду, який розміщений на звороті листівки, читачі зможуть потрапити на сайт poklik.media та дізнатись більше про молитву.

Тексти листівки надруковані українською мовою. Детальніше ознайомитися з наповненням ви можете, переглянувши фото нижче.

ЗАМОВИТИ буклети ви можете:

  • заповнивши форму “долучитися до проекту”
  • зателефонувавши за номером: 067 977 4444 ( з 10:00 до 18:00)
  • написати на poklikoffice@gmail.com

ДОСТАВКУ по території України здійснюємо за допомогою кур’єрської служби “Нова Пошта” (http://novaposhta.ua/) за ваш рахунок.

 

Долучайтесь до наших груп та слідкуйте за нашими анонсами та новинами: 

Viber: https://bit.ly/2VTZvIT

Telegram: https://t.me/POKLIK_org

Фейсбук: https://www.facebook.com/Poklik.org/ 

Читайте: 

https://poklik.media/ 

https://www.facebook.com/Poklik.media/ 

https://www.facebook.com/ProStosunki/