Дорогі друзі та партнери! Асоціація ПОКЛИК пропонує вам хороший євангелізаційний та просвітницький матеріал – три види календарів формату А3 на 2020 рік.

Календар стане гарним подарунком  для рідних, знайомих, друзів та сусідів до Різдвяних свят.

Пропонуємо на вибір 2 дизайни календаря на тему “10 заповідей”: в дизайні одного використовується ланцюг ДНК і місце Св. Писання від Йоіла 1:3 ”Оповідайте про це синам вашим”, а на другому зображені скрижалі у вигляді серця із настановою “На скрижалях серця напиши”.  Настінні календарі послужать гарним нагадуванням того, що Люблячий наш Отець дає нам Свої Заповіді – не як тягар чи обузу, а як милосердя. Щоб, виконуючи їх, людина мала успіх у цьому земному житті, і вічне щастя у Небесній Батьківщині. Саме тому не зайвим буде нагадати багатьом людям ці, такі знані, і в той же час, не досконало зрозумілі Божі Заповіді.

Календар, присвячений темі стосунків між людьми, виконано в одному дизайні, що містить підбірку місць із Священого Писання про стосунки між людьми у чотирьох сферах життя: у сім’ї, на роботі, в громаді і в дружбі.  Це важливі поради із Закону Божого для змістовних та тривалих взаємовідносин один з одним.

В кожному з календарів також будуть зазначені основні християнські свята, помічені державні вихідні а також сімейні свята (в календарі ПроСтосунки).

Ознайомитися з наповненням календарів ви можете, переглянувши фото:

ЗАМОВИТИ календарі ви можете:

  • зателефонувавши за номером: 067 977 4444 (з 10:00 до 18:00)
  • написати на poklikoffice@gmail.com

ДОСТАВКУ по території України здійснюємо за допомогою кур’єрської служби “Нова Пошта” (http://novaposhta.ua/) за ваш рахунок.