Дорогі друзі та партнери!

Восени християни святкують День подяки – свято з тривалою історією, яке відзначається в переважній більшості країн світу. Головна його мета – подякувати Богу за врожай та плідну працю, за свої особисті досягнення та надбання, а також за злагоду і все добре, що мала упродовж року уся нація. На загальнодержавному рівні свято відзначається  в США у листопаді, а в Канаді – у жовтні. 

Традиція святкування Дня подяки  вже понад століття притаманна і протестантському середовищу України. Для християн інших конфесій знайома назва свята  – Обжинки, які ще в давні часи святкували після прибирання урожаю слов’ янські народи. 

У 2006 році на розгляд Президента України подавався проект за авторства Ради Євангельських Протестанських Церков, за яким би День подяки визнавався б офіційним. До цього часу відповідь не надходила.

17 вересня 2017 року Свято подяки вперше відзначалось в Україні масштабно як ніколи. На головній площі столиці зібралось майже 250 тис. християн з метою подякувати Богу за всі блага.  Наступного року святкування пройшло в Києві 23 вересня за участі багатьох тисяч українців та закордонних гостей. Захід відбувся і в інших містах України цього ж місяця в різні вихідні дні.  У 2019 році масштабне святкування Дня подяки у Києві на Хрещатику заплановано на 15 вересня.

Асоціація ПОКЛИК  підготувала інформаційні листівки, які присвячені історії святкування Дня подяки у світі та Україні. Листівки до Дня подяки  – це євангелізаційний матеріал, який можна буде роздавати по домівках чи на вулицях з просвітницькою місією. Вони стануть гарним приводом запросити людей на святкування Дня подяки у ваших церквах.

Буклет поділений на декілька інформаційних блоків: 

  1. Світові традиції Дня подяки: які країни вже офіційно визнали свято загальнонаціональним та які цікаві особливості супроводжують святкування у різних народів.
  2. Біблійна історія свята: що говорить Святе Письмо щодо відзначення Свята жнив. 
  3. Історія свята в Україні.
  4. Описані переваги вдячної людини та звучить заклик до  молитви. 
  5. Блок, де ви можете залишити вашу інформацію.

 

 

 

 

Для того щоб замовити буклети, ви можете обрати найзручнійший для вас спосіб:

  • заповнити форму “долучитися до проекту”;
  • зателефонувати за номером: 067 977 4444 (з 10:00 до 18:00);
  • написати на poklikoffice@gmail.com

ДОСТАВКУ на території України здійснюємо за допомогою кур’єрської служби “Нова Пошта” (http://novaposhta.ua/) за ваш рахунок.